Remont starego domu [VIDEO]

Zakup starego domu ma co najmniej dwie zalety i jedną wadę. Pierwsza zaleta: zwykle jest to tani zakup (jak na zakup domu). Zaleta druga: taki dom może być wyjątkowy, zabytkowy, z historią i niepowtarzalnym charakterem. A wada? Trzeba włożyć sporo pacy w jego remont. Jak wiele i jak ten remont przeprowadzić? Obejrzyjcie sami.

Bez problemu potrafimy tak jak na filmie wyremontować dowolną, starą chatę – również zachowując jak najwięcej z jej pierwotnego charakteru. Kręcić takie filmy i tak o tym opowiadać… tego dopiero się uczymy. Ale opanujemy i tę umiejętność z czasem zapraszając was na nasz profil YouTube. Tymczasem sami podglądamy jak wygląda fajnie sfilmowany i omówiony remont naprawdę starego domu, kupionego za oszałamiające 80 tyś. złotych.

Więc: jak „przywrócić z martwych” starą, drewnianą chatę? Znany profil YouTube „Pomysł Na Dom” pokazuje to krok po kroku w filmie, który publikujemy na dole tego wpisu.

Co ważne; autorzy tej spektakularnej metamorfozy nie tylko cudownie odnowili niemalże ruinę (nadając jej przy tym wyjątkowy charakter), ale też dobudowali do niej nowe pomieszczenie i… nie do końca udanie – jak sami przyznają – powiększyli o czarny taras; piękny, ale wymagający częstej konserwacji. Co dokładnie zrobili, co się im udało, a co nie, zobaczycie poniżej, my nie będziemy zdradzać, podsumujemy tylko, że pracy włożono w ten remont wiele, ale efekt końcowy faktycznie jest inspirujący.

Film „Za 80 tys. zł kupili starą chatę! Zamienili ruinę w piękny dom”: