Firma budowlana –  Lublin
Usługi budowlane, budowa domów, wykończenia wnętrz

Nasza firma budowlana RS-DOM zajmuje się zarówno kompleksową budową domów jak i pomniejszymi pracami budowlanymi. Osoby, które poszukują rzetelnych firm proponujących zakładanie różnego typu instalacji, mogą zdecydować się na powierzenie tych usług zatrudnionym u nas specjalistom. W ramach oferowanych przez nas usług polecamy rzetelne i terminowe, jak również fachowe zakładanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych. Zajmujemy się także takimi działaniami, jak zakładanie rekuperacji. Wszystkie świadczone przez nas usługi, wykonywane są na najwyższym z możliwych poziomów. Przez lata funkcjonowania na rynku i w branży budowlanej, nasza firma zdobyła bardzo cenne doświadczenie i renomę wśród wielu klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy. Proponowane przez nas usługi, do których zalicza się zakładanie instalacji grzewczych, elektrycznych lub rekuperacji, są realizowane zgodnie z ustalonym harmonogramem prac. Wszystkie działania konsultujemy z właścicielem danego obiektu komercyjnego, domu czy budynku filmowego.
Zapoznaj się z naszą ofertą: Wykończenia wnętrz

Usługi budowlane

W ramach świadczonych przez nas usług podejmujemy się realizacji zadań trudnych, czasochłonnych i wymagających bardzo dużego zaangażowania. Prowadzona przez nas działalność, do której zalicza się instalowanie systemów wodno-kanalizacyjnych, ma na celu podwyższenie komfortu korzystania z danego budynku, jak również zagwarantowanie sprawności całej instalacji. W ramach naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi budowlane były wykonywane rzetelnie, fachowo i bardzo starannie, co eliminuje problem powstawania jakichkolwiek awarii czy też nieszczelności w zamontowanych instalacjach elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych czy grzewczych.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Usługi budowlane

Projektowanie i zakładanie instalacji elektrycznych

Firma RS-Dom podejmuje się współpracy, zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmowymi. Współdziałamy także z inwestorami i deweloperami, zainteresowanymi zróżnicowanym pakietem, proponowanych przez nas usług. W ramach prowadzonej przez nas działalności gospodarczej oferujemy projektowanie instalacji elektrycznych na potrzeby osób prywatnych i obiektów publicznych, a także wykonywanie podświetlenia, montaż gniazdek, zakładanie rozdzielni elektrycznych, włączników i przyłączy oraz modernizację instalacji elektrycznych. Prowadzone przez nas, profesjonalne prace elektryczne na wysokości czy zakładanie instalacji odgromowych, pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa korzystania z danego budynku. W ramach naszej działalności gospodarczej proponujemy także montaż oczyszczalni ścieków, jak również profesjonalne projektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych w obiekcie każdego klienta, który powierzy nam tego rodzaju zadanie.

Montaż różnego typu systemów ogrzewania w budynkach

Przez lata działalności na rynku budowlanym, zdobyliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie, które pomagają nam realizować trudne zadania, związane z montażem systemów ogrzewania w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych i komercyjnych. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy sprawny montaż pomp ciepła, jak również zakładanie paneli grzewczych czy przyłączanie centralnego sterowania ogrzewaniem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakładane przez nas instalacje działały prawidłowo
i wykazywały się maksymalną sprawnością przez długi czas ich eksploatacji.