Firma budowlana Lubartów
Usługi budowlane, budowa domów, wykończenia wnętrz

Nowoczesne, kompleksowe wykańczanie wnętrz to jedna z wielu usług, jakie wykonuje nasza firma RS-DOM. Zespół zatrudnionych u nas specjalistów, zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem każdego pomieszczenia w taki sposób, aby w 100% spełniało ono swoją funkcję. Wszystkie elementy wykończenia wnętrz, które proponujemy współpracującym z nami klientom, to produkty znanych i cenionych marek, wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Gwarantuje to ich trwałość, jak również zachowanie doskonałego wyglądu przez bardzo długi czas. W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy układanie podłóg, a także płytkowanie różnego typu pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, biurowych, jak i użyteczności publicznej, zgodnie z projektem architektonicznym. Prowadzone przez nas prace opierają się na wytycznych i zaleceniach specjalistów, zajmujących się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją pomieszczeń o różnym charakterze i przeznaczeniu.

Kompleksowe wykańczanie wnętrz domowych i firmowych

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy montowanie gniazdek elektrycznych, a także dopasowywanie źródeł światła do potrzeb właścicieli domów, mieszkań, budynków użyteczności publicznej, obiektów komercyjnych, a także wnętrz biurowych. Pozwala to na doświetlenie wnętrz zaciemnionych, jak również wpływa na funkcjonalność konkretnego pomieszczenia. Przez lata prowadzenia swojej działalności gospodarczej w branży budowlanej, zdobyliśmy bardzo cenne doświadczenie, które pozwala nam na wykańczanie pomieszczeń kuchennych i łazienek w taki sposób, aby były one zgodne ze stylistyką, jaka obowiązuje w konkretnym budynku. Proponowany przez nas montaż ceramiki łazienkowej i zakładanie armatury łazienkowej odbywa się z troską o powierzchnie ścian i podłóg, szczególnie jeśli pokryte są one płytkami bądź też posiadają zainstalowane panele szklane. Profesjonalne wykańczanie łazienek i kuchni, które można powierzyć specjalistom zatrudnionym w naszej firmie, umożliwia stworzenie jedynego w swoim rodzaju wnętrza. Z pewnością zachwyci ono każdego gościa, który będzie miał okazję je odwiedzić.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Wykończenia wnętrz

Nowoczesne usługi budowlane
i wykończeniowe

Profesjonalne wykańczanie wnętrz, które oferujemy każdemu klientowi, opiera się na realizowaniu ustalonego wcześniej projektu. W ramach współpracy ze zleceniodawcą ustalamy konkretny harmonogram prac, łącznie z czasem, jaki potrzebny jest na ich wykonanie. Jesteśmy w stanie opracować także rzetelny kosztorys, związany z takim działaniem, jak wykańczanie wnętrz biurowych, domowych, gospodarczych, przemysłowych, komercyjnych czy użytku publicznego. Rekomendowana przez nas budowa domów pod klucz wyróżnia się najwyższej jakości usługami, w ramach których klient może liczyć także na fachowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji danego projektu. Proponowane przez nas usługi budowlane i wykończeniowe obejmują także projektowanie wnętrz w dowolnie wybranym stylu. W ramach świadczonych przez nas usług polecamy także dekoracyjne tynkowanie i malowanie ścian, a także układanie wszelkiego typu podłóg, zakładanie listew przypodłogowych, montaż sufitów i detali dekoracyjnych czy układanie wszelkiego rodzaju płytek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Usługi budowlane

Sprawne usługi montaż elementów wyposażenia

Wszystkie prowadzone przez nas działania, do których należą usługi budowlane i wykończeniowe, są realizowane terminowo i w sposób rzetelny. Proponujemy kompleksowe wykańczanie kuchni wraz z tworzeniem pełnej zabudowy meblowej, instalacją gniazdek elektrycznych, armatury, a także ustawieniem urządzeń AGD. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest montaż odkurzaczy centralnych w pomieszczeniach kuchennych i wyrobów meblarskich o nietypowych kształtach. Oferujemy profesjonalne wykańczanie wnętrz biurowych i mieszkalnych, w ramach którego można zdecydować się na takie działania, jak instalacja stolarki okiennej i drzwiowej, a także montaż podwieszanych sufitów. Osoby, które mają zamiar powierzyć nam wykańczanie zajmowanych przez siebie pomieszczeń, mogą liczyć także na montaż żyrandoli, kinkietów, lamp na wysięgnikach, a także innych punktów świetlnych, jak również kompleksowe montowanie okładzin ściennych typu 3D.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Usługi budowlane

Usługi budowlane, budowa domów, wykończenia wnętrz – realizacje

Zobacz zdjęcia wykonane w trakcie wykonywania naszych zleceń

Wszystkie prowadzone przez nas działania, do których należą usługi budowlane
i wykończeniowe, są realizowane terminowo i w sposób rzetelny, wykonywane bardzo starannie, z poszanowaniem środowiska naturalnego.