Firma budowlana – Świdnik
Usługi budowlane, budowa domów, wykończenia wnętrz

W ramach prowadzonej przez nas działalności, nasza firma RS-DOM oferuje kompleksowe usługi budowlane, dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Realizowane przez nas inwestycje budowlane obejmują projektowanie i wykonawstwo domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, a także obiektów publicznych bądź przemysłowych, niezależnie od ich metrażu czy kubatury. Proponujemy, nie tylko budowę domów i obiektów przemysłowych czy komercyjnych, ale również profesjonalne wykończenia wnętrz w dowolnie wybranej estetyce, według indywidualnych oczekiwań i preferencji naszych zleceniodawców.

Czym się zajmujemy?
Profesjonalne usługi budowlane

Nasza firma podejmuje się takich usług, jak realizacja projektów budowlanych, bez względu na stopień ich trudności czy też czasochłonność bądź skomplikowanie poszczególnych działań.
W ramach naszej działalności oferujemy wykonywanie pokryć dachowych, obróbkę blacharską, a także montaż każdego typu systemów rynnowych.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Usługi Budowlane

Wykańczanie wnętrz

Profesjonalne wykańczanie wnętrz, które oferujemy każdemu klientowi, opiera się na realizowaniu ustalonego wcześniej projektu. Jesteśmy w stanie opracować także rzetelny kosztorys, związany z takim działaniem, jak wykańczanie wnętrz biurowych, domowych, gospodarczych, przemysłowych. Proponujemy kompleksowe wykańczanie kuchni wraz z tworzeniem pełnej zabudowy meblowej, instalacją gniazdek elektrycznych, armatury, a także ustawieniem urządzeń AGD. Oferujemy profesjonalne wykańczanie wnętrz biurowych i mieszkalnych, w ramach którego można zdecydować się na takie działania, jak instalacja stolarki okiennej i drzwiowej, a także montaż podwieszanych sufitów

Zapoznaj się z naszą ofertą: Wykończenia wnętrz

Zakładanie instalacji – Firma Budowlana

Nasza firma RS-Dom proponuje zakładanie instalacji gazowej, ciągów wodnych, a także instalacji elektrycznej, zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami. Wszystkie wykonywane przez nas prace nie naruszają konstrukcji ścian. Oferujemy współpracującym z nami klientom dopasowanie systemu ogrzewania, jak również założenie instalacji elektrycznej, w taki sposób, aby spełniały one wszystkie wymagania właściciela danego domu, budynku firmowego czy też obiektu komercyjnego. Prowadzona przez nas działalność, do której zalicza się instalowanie systemów wodno-kanalizacyjnych, ma na celu podwyższenie komfortu korzystania z danego budynku, jak również zagwarantowanie sprawności całej instalacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Usługi Budowlane

Ogrzewanie budynku – jak ogrzać dom?

Klienci zdecydowani powierzyć nam tego typu usługi, mogą liczyć na fachową realizację przyłączeń do ogrzewania miejskiego, a także takie działania, jak instalacja konwektorów, sprawny montaż pomp ciepła, jak również zakładanie paneli grzewczych czy przyłączanie centralnego sterowania ogrzewaniem. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy również fachowy, terminowy i atrakcyjny cenowo montaż automatyki sterowniczej ogrzewania budynków. Prowadzimy także działalność polegającą na projektowaniu i wykonywaniu instalacji ogrzewania centralnego dla budynków nowoczesnych, pasywnych
i energooszczędnych, jak również zbudowanych z paneli SIP lub drewnianych bali.

Kompleksowe usługi budowlane, realizowane przez pracowników naszej firmy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wszystkich klientów, którzy do tej pory skorzystali ze świadczonych przez nas usług.  Dokładamy wszelkich starań, aby zakładane przez nas instalacje działały prawidłowo i wykazywały się maksymalną sprawnością przez długi czas ich eksploatacji.