KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW ORAZ BUDYNKÓW KOMERCYJNYCH

RS-DOM to profesjonalny generalny wykonawca budowlany z Lublina. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej budowie domów oraz budynków komercyjnych tj. wielorodzinnych, publicznych i przemysłowych, ponadto świadczymy usługi wykończeniowe, instalatorskie czy też stolarskie na najwyższym poziomie!

JEDEN WYKONAWCA = PEWNOŚĆ SOLIEDNIE WYKONANEJ INWESTYCJI !

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy dotrzymującej szybkich terminów budowy domu lub innej nieruchomości, prowadząc prace na każdym etapie: od robót ziemnych aż po końcowy odbiór budowli przez kierownika – inspektora prac budowlanych to wybór RS-DOM jest idealnym rozwiązaniem. Co więcej, klient płaci nam dopiero po zakończeniu projektu (etapu budowy) otrzymując jednocześnie 10 lat gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace konstrukcyjne.

USŁUGI BUDOWLANE | REMONTOWEINSTALACJE | WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Realizujemy inwestycje budowlane o różnym stopniu komplikacji na terenie całego woj. lubelskiego – zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy gwarancją uniknięcia budowlanych wpadek, a jeśli jakieś błędy pojawiają się w trakcie prac, usuwane są przez nas od ręki, gdyż nasz kierownik budowy oraz robót budowlanych każdego dnia nadzoruje przebieg prac na inwestycjach które prowadzimy.

GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ – TAM ……. ?? BUDUJ MĄDRZE I PROFESJONALNIE !

Gwarantujemy, że nieruchomość zostaje zdana Inwestorowi bez wad, prawie zawsze wynikających z zatrudniania kilku różnych firm [ekip], które mają różne metody [jakość] pracy, w takiej sytuacji uciążliwe może być to dla Inwestora, ponieważ wszystko spoczywa na jego głowie. RS-DOM, spinając wszystkie zadania w jedną spójną całość, gwarantuje kontrolę każdego, nawet najdrobniejszego elementu prac planowych i budowlanych, odciążając klienta całkowicie z procesu inwestycji.

CO WY TU ROBICIE ? – BUDUJEMY MOSTY DLA PANA STAROSTY ! 😉

Każde dziecko (te większe i mniejsze) pamięta zabawę „JAWOROWI LUDZIE” takim własnie akcentem chcielibyśmy przybliżyć „co tak naprawę robimy?”. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa budowa domu, biura lub innej nieruchomości, modernizacja budynku czy remont we wnętrzach – poprowadzimy te prace sprawnie, fachowo i utrzymując najwyższą jakość.

TRZY RAZY SKRACAŁ – I NADAL ZA KRÓTKIE 😉 W RS-DOM TO TYLKO ŻART !

Mamy zaawansowany park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę, dzięki której oferujemy: wylewki, tynki, wszelkie usługi wykończeniowe, glazurnicze, stolarskie, dekarskie oraz pokrycia dachowe. Montujemy okna, dzwi, rolety, instalacje elektryczne, teletechniczne, alarmowe, wodno-kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania, rekuperacji, a także pompy ciepła.

Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

– Witruwiusz

Ważnym atutem naszej firmy jest to, że mamy w zespole projektantów wnętrz oraz architektów, którzy przygotują dla Państwa pełną dokumentację budowlaną potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę.

Architekt musi być prorokiem… prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa… jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu, nie nazywaj go architektem

– Frank Lloyd Wright

Zapewniamy projekty wizualizacyjne i wykonawcze wykończenia wnętrz w stylu jak najbardziej odpowiednim dla Państwa, które pozwolą wyróżnić się wśród innych oraz będą cieszyć oko przez wiele lat !

MASZ PYTANIA ?

To ŚMIAŁO ! zachęcamy do ich zadawania. Nie ma znaczenia czy projekt jest mały czy duży – podejdziemy do niego z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Jeżeli się obawiasz, że nie poradzisz sobie z budową, spokojnie! od tego my jesteśmy! dotyczy to również całej administracji – jeżeli czegoś nie wiesz – zadzwoń lub napisz! chętnie pomożemy.

POSTAW NA PROFESJONALISTÓW BRANŻY BUDOWLANEJ !

KONTAKT