RS-DOM - firma budowlano - remontowo - usługowa

Rozbudowy i przebudowy

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie projektowania przebudowy lub rozbudowy Twojego budynku.

Nasze usługi zawierają pełną obsługę formalną przedsięwzięć budowlanych.

Prace budowlane wymagają zwykle nie tylko nakładów finansowych, ale także wiążą się z licznymi procedurami. Większe prace budowlane wymagają zgłoszenia chęci przeprowadzenia robót budowlanych w odpowiedniej instytucji. Dotyczy to również rozbudowy domu. Rozbudowa starego domu to nie tylko koszty jakie wiążą się z wykonaniem prac budowlanych, ale również konieczność dostosowania się do przepisów prawa budowlanego. Rozbudowa domu pomimo braku zgody na rozbudowę domu oznacza samowolę budowlaną, która może wiązać się z negatywnymi konsekwencjami dla właściciela domu. Aby uniknąć problemów należy stosować się do obowiązujących przepisów prawa budowlanego.

Wielu właścicieli nie może lub nie chce z różnych powodów kupić nowego, większego domu. Dla osób, które chcą powiększyć przestrzeń życiową, a nie planują zakupić innej nieruchomości alternatywnym wyjściem jest z pewnością rozbudowa domu. Wydaje się to być znacznie bardziej ekonomicznym wyjściem aniżeli zakup nowego domu.

Rozbudowa domu wiąże się głównie z kosztami materiałów budowlanych i wykonywanych usług budowlanych. Rozbudowa domu opiera się na powiększeniu dotychczasowej powierzchni użytkowej obiektu budowlanego o nową część. Tymczasem przebudowa domu może oznaczać zmiany nie tylko pod względem parametrów użytkowych obiektu budowlanego, ale także zmianę parametrów technicznych.

Wiele osób decyduje się na zakup małego domu, którzy w przyszłości planują rozbudować swój dom np. o dodatkowe piętro, pomieszczenia itp. Wówczas rozbudowa starego domu wiąże się również z kosztami modernizacji i ulepszeń obiektu mieszkalnego. Rozbudowa starego domu dotyczy nie tylko osób prywatnych, ale także licznych inwestorów, którzy decydują się na zakup nieruchomości w atrakcyjnej cenie, a następnie starają się o pozwolenie na budowę i dokonanie licznych zmian, w tym także rozbudowy domu aby zyskać na jego atrakcyjności.

Przed przystąpieniem do prac warto również zastanowić się nad kosztami całego przedsięwzięcia i skontaktować z naszą firmą, która Państwu pozwoli na dokładne wyliczenie oraz wykonanie projektu rozbudowy.