RS-DOM - firma budowlano - remontowo - usługowa

Firma budowlana RS-Dom z Lublina – kontakt

Aby skontaktować się z naszą firmą budowlaną, wystarczy wypełnić poniższy formularz, napisać e-mail lub zadzwonić pod podany numer telefonu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii fachowych porad dotyczących technologii i doboru materiałów oraz w każdej wątpliwości związanej oferowanymi pracami.
Świadczymy wysokiej klasy usługi budowlane i remontowe, wykonujemy kompleksowe wykończenia wnętrz i projekty domów, a także usługi stolarskie i dekarskie dla klientów z Lublina oraz okolicznych miejscowości (m.in. Świdnik, Lubartów).
Zapraszamy do współpracy!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rs-dom.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RS-DOM Radosław Skarżycki, Wrzosów 66a/8 21-345 Borki, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@rs-dom.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny