ZAPROJEKTUJ SWÓJ DOM

Tuaj zrealizujesz swoje marzenia. Kliknij i skorzystaj z naszych usług projektowych.

Oferujemy Ci do wyboru kilka opcji np: wykonanie projektu indywidualnego wg. Twoich wytycznych, zakup projektu z gotowych katalogów oraz dostosowanie go do Twojej działki tzw. adaptacja.

PRZEJDŹ DO OFERTY

OBLICZ KOSZT BUDOWY DOMU

Sprawdź kwoty! Nasz kalkulator pomoże określić koszt dowolnego, wskazanego przez Ciebie etapu budowy domu.

Pamiętaj! im więcej informacji nam przekażesz, tym dokładniej będziemy mogli oszacować koszt Twojej inwestycji.

 

PRZEJDŹ DO KALKULATORA

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !

Jak kariera, to tylko z nami! RS-DOM to stabilna, dobrze zorganizowana firma, oferująca duże możliwości awansu zawodowego.

Dbamy o pracowników zapewniając zarówno dobre warunki pracy, jak i uczciwe wynagrodzenie. Ale dbamy też o atmosferę i w biurze i na budowie, bo wiemy, że zgrana drużyna technicznych fachowców może osiągnąć więcej i szybciej! Właśnie dlatego stawiamy na stabilność i satysfakcję płynącą z zatrudnienia u nas.

Jeśli te warunki Ci odpowiadają – zapraszamy! napisz lub zadzwoń do nas choćby dziś. 

Poszukujemy kierowników budowy, pracowników budowlanych oraz dekarzy.

Postaw na pewną przyszłość!

DOŁĄCZ DO NAS !

PROBLEM Z FINANSOWANIEM ? POSIADASZ NIEWYSTARCZAJĄCY WKŁAD WŁASNY ? MAMY ROZWIĄZANIE !

Większość banków zaostrza warunki kredytowania np: zwiększając wkład własny – nawet 30% ! Dlatego niekótrzy muszą zrezygnować ze swoich marzeń 🙁 ALE NIE Z NAMI ! 🙂

TWÓJ WKŁAD NASZYM WKŁADEM !

Podpisz z nami umowę minimalnie na stan surowy otwarty i wpłać zadatek wynoszący ≧ 5% jej wartości! My zrealizujemy potrzebny wkład dla banku dzięki któremu otrzymasz finansowanie inwestycji! Proste prawda? nie zwlekaj! – pozwól nam spełnić Twoje marzenia już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

NASZ BLOG !

ZOBACZ NOJANOWSZE WPISY !

Chcemy się z Wami podzielić naszą wiedzą, którą zdobyliśmy przez lata pracy w branży budowlanej.

PRZEJDŹ DO BLOGA

najnowszy post

dodany:

Jest, jest, jest!

O NAS

Słowem, które najlepiej opisuje RS-DOM, jest: PEWNOŚĆ. A w zasadzie – 3x pewność: dostaw, dotrzymywania terminów i przede wszystkim bezbłędnie poprowadzonej budowy.

RS-DOM to profesjonalna firma budowlana z Lublina. Realizujemy inwestycje budowlane o różnym stopniu komplikacji na terenie woj. lubelskiego – zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Oferujemy naszym klientom budowę domu pod klucz w 9 miesięcy, rozliczenie za prace po skończonym etapie budowy oraz 10 lat gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace konstrukcyjne !

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !